Mgr Andrzej Miśko

Andrzej MiśkoMgr Andrzej Miśko – radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w czasie wieloletniej pracy w sądownictwie powszechnym.

Główny obszar jego specjalności obejmuje sprawy cywilne - procesowe i nieprocesowe, sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego, sprawy z zakresu prawa podatkowego (postepowania przed urzędami skarbowymi i sądami administracyjnymi), a także sprawy związane z postępowaniem egzekucyjnym, wieczystoksięgowym,.

W szczególności specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa konsumenckiego, wspólnot mieszkaniowych, prawa zobowiązań, zwłaszcza dotyczących roszczeń odszkodowawczych z tytułu niewykonania bądź nienależytego wykonania zobowiązania, z tytułu czynów niedozwolonych, w tym roszczeń o odszkodowania i zadośćuczynienia za krzywdę doznaną na skutek wypadków komunikacyjnych, a także roszczeń w ramach odpowiedzialności organizatora turystyki za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy o usługi turystyczne, jak również roszczeń z umów ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

Zajmuje się ponadto sprawami z zakresu prawa rzeczowego, związanymi z zasiedzeniem, rozgraniczeniem i zniesieniem współwłasności nieruchomości, dotyczącymi służebności, w tym służebności przesyłu.

« wstecz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij