Mgr Czesław Błażyca

Czesław BłażycaMgr Czesław Błażyca – adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Po ukończeniu aplikacji sądowej sędzia Sądu Rejonowego w Rybniku do 1987 r.  Ukończył kurs likwidatora przedsiębiorstw państwowych organizowany przez Polską Fundację Pomocy Kadr Ośrodek w Bytomiu, a także Podyplomowe Studia w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie w zakresie oceny ryzyka ubezpieczeniowego. Z chwilą powołania instytucji zamówień publicznych do września 2004r. pełnił funkcję arbitra przy Urzędzie Zamówień Publicznych. 

Specjalista z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa energetycznego, prawa ubezpieczeń gospodarczych, a także szeroko pojętego prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego i karnego.

Prelegent szkoleń, konferencji i warsztatów. Autor opinii eksperckich i komentarzy prasowych w tym m.in. w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Monitorze Zamówień Publicznych.

« wstecz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij